Betclic kod promocyjny

Betclic otrzymał polską licencję! Czy wiesz, dlaczego to dobra wiadomość? Jeśli nie, to zobacz, dlaczego Betclic to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów w Europie!

WAŻNE! BETCLIC JESZCZE NIE DZIAŁA W POLSCE!

Chociaż ma polską licencję, Betclic nie działa jeszcze w Polsce. Serwis nie jest jeszcze dostępny i nie przyjmuje nowych graczy, więc trzeba cierpliwie czekać. A jeśli szukasz miejsca do robienia zakładów już teraz, wypróbuj LVbet – innego legalnego w Polsce bukmachera!

Betclic kod promocyjny i informacje o bonusie

Nie wiadomo, czy bukmacher zdecyduje się wprowadzić na polski rynek specjalną ofertę powitalną, chociaż aż ciężko byłoby uwierzyć, że odpuściliby w Betclic kod promocyjny.

Bonus w Betclic wynosił kiedyś 200 zł i występował w postaci cashbacku 100%. Oznaczało to, że pierwszy zakład zawarty w serwisie był ubezpieczony na całą stawkę i w razie porażki bukmacher zwracał cały wkład aż do kwoty 200 zł. Był to jeden z najwyższych dostępnych cashbacków! Czy Betclic wróci do Polski właśnie z tą ofertą? Bez wątpienia byłaby ona bardzo atrakcyjna i przysporzyła bukmacherowi ogromnego zainteresowania.

Jeżeli szukasz zakładów bukmacherskich na już, wykorzystaj kod promocyjny LVbet i zgarnij freebet 20 zł, a do tego jeszcze aż 2 inne bonusy powitalne: do 1000 zł i do 500 zł!

KategoriaOferta ForBET
Bonus powitalny20 zł + 1500 zł
Inne bonusyMultikozak, Bezpieczne 5+, 50 zł za karnet, bonusy okazyjne
Zakłady bez podatku?Tak
Dostępna wersja mobilna?Tak
Bukmacher z polską licencją?Tak
Dostępne metody płatnościPrzelewy24, Dotpay, T-pay, Skrill, Paymeticon

Betclic bonus powitalny

Nie ma na razie żadnych informacji na temat tego, co chce przygotować dla nowych graczy Betclic.pl. Można tylko zgadywać, czy pozostanie on przy znanej sprzed lat promocji oferowanej w polskiej wersji serwisu Betclic.com (teraz już niedostępnej ze względu na przepisy prawne), czy może wymyśli coś nowego, czym będzie chciał przyciągnąć do siebie graczy. Z pewnością będzie przy tym miał na uwadze to, że wśród starszych, bardziej doświadczonych typerów wielu obstawiało kiedyś w Betclic i chętnie do niego wrócą, o ile będzie im się to opłacało. Czy więc jest to argument przemawiający za tym, aby bonus Betclic był taki, jak kiedyś, czy nie, okaże się już niebawem.

Betclic – bukmacher legalny w Polsce

26.09.2018r. BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie otrzymało licencję nr PS4.6831.11.2017, na podstawie której jego podwykonawca, Pejot 1 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, będzie prowadził serwis zakładów bukmacherskich online w Polsce. Tenże sam podwykonawca działa także w Portugalii, gdzie prowadzi serwis Betclic – stąd też pewność, że to właśnie ta marka zawita do naszego kraju. Krążą spekulacje na temat tego, czy uruchomiony zostanie także Expekt, inny bukmacher należący do tej samej firmy. To raczej mało prawdopodobne, a już na pewno nie pojawi się on w Polsce w najbliższym czasie.

Bonusy Betclic

Bonusy Betclic zawsze nagradzały przede wszystkim kupony z zakładami wielokrotnymi, a więc tzw. akumulatory. Promocja Multi Plus była bardzo popularna wśród doświadczonych graczy, którzy wykorzystywali daną im szansę na podbicie wygranej z takiego zakładu nawet o 100%, chociaż jak zapewne się domyślasz, wymagało to puszczenie solidnej taśmy i podjęcie tym samym bardzo dużego ryzyka.

To oczywiście nie jedyne, co zachęcało do gry w Betclic. Bonus powitalny w formie cashbacku, ani Multi Plus nie utrzymywały graczy przy kuponach w takim stopniu, jak robił to Betclic Colossus – specjalny konkurs typerski, w którym stawiało się osobne kupony, za które można było wygrać naprawdę wielkie pieniądze. Pule nagród sięgały nawet setek tysięcy złotych do podziału między zwycięzców, więc chętnych do gry nie brakowało.

Betclic.pl zakłady bukmacherskie

Betclic to bukmacher, który największą uwagę skupia na meczach piłki nożnej z całego świata. I chociaż nie jest to nic dziwnego, bo inni bukmacherzy także dbają przede wszystkim i zakłady na futbol, to Betclic za punkt honoru stawiał udostępnienie jak najszerszej oferty na rozgrywki tak duże, jak i całkiem lokalne. Naturalnie nie oznaczało to jednocześnie, że zaniedbywano w Betclic tenis, koszykówkę, piłkę ręczna, hokeja na lodzie, czy inne sporty. Okazji do obstawiania wielu dyscyplin sportowych było wystarczająco, by być zajętym typowaniem przez okrągły tydzień.

Póki nie wystartował jeszcze serwis Betclic.pl, spędzaj wolny czas w LVbet – u legalnego bukmachera oferującego zarówno zakłady online, jak i w punktach naziemnych. Sprawdź aktualną ofertę powitalną, dzięki której możesz zgarnąć atrakcyjne bonusy na start!

Betclic mobile – czy będzie aplikacja mobilna?

W zagranicznym serwisie Betclic aplikacja mobilna jest dostępna na oba wiodące systemy operacyjne urządzeń przenośnych typu smartfon i tablet: iOS oraz Android. Windows, Blackberry i inne obsługują natomiast przeglądarkową wersję mobilną, która też jest niczego sobie.

Zastanawia nas więc, czy Betclic.pl wystartuje od razu z gotową aplikacją na smartfony, czy może doda tę usługę później, kiedy już się nieco bardziej rozkręci? Z jednej strony ma już przecież gotowy produkt, który wymaga ewentualnie aktualizacji w kwestii lokalizacji, ale z drugiej bukmacher może chcieć najpierw wybadać grunt, zanim wypuści w polski świat coś więcej, niż tylko serwis bukmacherski.

Czy będzie Betclic naziemny?

Betclic działa wyłącznie online i w żadnym kraju nie prowadzi działalności w punktach naziemnych. Bukmacher nie otrzymał także pozwolenia na działalność w przestrzeni miejskiej, więc póki ma tylko licencję na zakłady online, na pewno nie wydarzy się w temacie nic więcej.

Płatności w Betclic

Na polski grunt nie zostaną raczej przeniesione wszystkie metody płatności, które bukmacher oferuje za granicą. Można się natomiast spodziewać umowy z usługodawcami szybkich przelewów, np. PayU, czy T-pay. Trudno ocenić, czy gracze otrzymają na starcie więcej, np. wpłaty ze Skrilla lub za pomocą karty przedpłaconej typu paysafecard. LVbet sobie poradził i z czasem wprowadził więcej operatorów – dlaczego więc nie Betclic?

Co do wypłat, nie ma co mieć większych złudzeń: na pewno możliwe będzie zlecenie zwykłego przelewu na konto bankowe, ale czy bukmacher wypróbuje cokolwiek innego? Tutaj znów warto przytoczyć przykład LVbet: wypłaty realizowane są przez serwis Paymenticon oraz LVbet Rapid PAY, specjalna platformę płatniczą obsługiwaną właśnie przez bukmachera przy współpracy wybranych banków w Polsce, dzięki czemu przelew trafia do gracza już nawet w 10 minut.

Kiedy Betclic w Polsce?

Kiedy ruszy Betclic w Polsce? Tego niestety nie da się przewidzieć. Bukmacher z pewnością od dawna przygotowuje serwis, by uruchomić go w naszym kraju i na pewno nie czekał z rozpoczęciem prac nad nim do momentu otrzymania licencji (plotki o powrocie Betclic do Polski krążyły już od 2017 roku). Pozostaje nam więc cierpliwie czekać.

Szukasz dobrego bukmachera na już? Polecamy LVbet!