eWinner Kod Bonusowy

Mamy wspaniałą wiadomość: pojawił się w Polsce nowy, legalny bukmacher: eWinner! Kod bonusowy to jeszcze jednak niepewna sprawa, bo zakłady dopiero przygotowują się do startu. Ale my wiemy już o nich to i owo!

UWAGA! Bukmacher eWinner jeszcze nie działa! Póki co, graj w STS, u największego operatora zakładów w Polsce! Podaj kod promocyjny i odbierz freebet 25 zł oraz bonus 100% do 500 zł!

eWinner Kod Bonusowy

eWinner Kod Bonusowy i Informacje o Bonusie

KategoriaeWinner Oferta
Bonus powitalnyNie teraz
eWinner Kod Bonusy:

Nie wiemy jeszcze, czy pojawi się w eWinner kod bonusowy, ale spodziewamy się, że prędzej czy później tak. Przypomnij sobie początki działalności LVbet: z początku dość powoli rozwijał ofertę bonusową, aż z czasem doszedł do takiej wprawy, że dorzucił specjalną ofertę za kod promocyjny. Tutaj może być podobnie – nawet jeżeli nie eWinner kod bonusowy zostawi na później, to w końcu go dostaniemy. I dostarczymy!

eWinner i Bonus Powitalny

Jaki możesz dostać w eWinner bonus powitalny? To także jeszcze tajemnica – bukmacher przed oficjalnym otwarciem nie chce zdradzać zbyt wiele, ale z doświadczenia wiemy, że może to być jedna z kilku możliwych ofert.

Najbardziej prawdopodobny jest eWinner Kod Bonusowy 100%. eWinner wykorzystałby więc sprawdzoną promocję, którą wszyscy znają i lubią. Oczywiście jest też spora szansa na darmowy zakład, bo wszystko, co darmowe zawsze dobrze wygląda dla nowego klienta. Czy byłaby to duża kwota? STS za kod promocyjny daje do dyspozycji aż 25 zł, ale to stary wyga polskiej bukmacherki. Gdyby w eWinner pojawił się freebet 15 zł, też byłoby fajnie.

Oczywiście, może się okazać, że bukmacher zdecyduje się na cashback, czyli zakład ubezpieczony, na co z pewnością nikt by się nie obraził. Pytanie tylko, o jakiej kwocie byłaby mowa: 50 zł, 100 zł? Jeśli byłby to prawdziwy cashback bez warunków obrotu, mogłoby to być nawet 30 zł – to i tak miły początek.

eWinner Polska

Nowa marka eWinner nie jest jakimś obcym tworem, ale eWinner polską firmą, która chce stawić czoło konkurencji na rynku. Za sterem stoi Grzegorz Nowak, trójmiejski biznesmen. Pozostali członkowie zarządu to także Polacy, więc mamy do czynienia z w pełni polskim kapitałem.

Oferta eWinner.pl

Udało nam się podejrzeć trochę stronę eWinner.pl, na której już niedługo powinny pojawić się zakłady bukmacherskie, turnieje i promocje. Na razie nie umiemy powiedzieć, kiedy to nastąpi, ale wiele wskazuje na to, że bukmacher zdąży przed Mistrzostwami Świata 2018 w Rosji! Być może uda nam się obstawić w eWinner Polska – Senegal i inne mecze!

Bonusy i eWinner Kod Bonusowy u nowego Bukmachera

Jesteśmy bardzo ciekawi, jaka oferta bonusowa pojawi się w eWinner. Kod bonusowy na start lub na inne, dodatkowe promocje byłby mile widziany, ale na razie zostawmy ten wątek. Czego możemy się spodziewać?

eWinner Polska
Jeden z banerów na stronie eWinner.pl zdradził (lub tylko żartował), że za grę w serwisie będziemy (jako gracze) otrzymywać specjalne punkty i ścigać się ze sobą nawzajem. Prawdopodobnie pojawi się więc ranking, na podstawie którego regularnie nagradzani będą najlepsi (najbardziej aktywni? odnoszący najwięcej sukcesów?) typerzy. Czy będzie to ranking cotygodniowy, jak w STS?

Gracze w Polsce bardzo lubią grać akumulatory, więc dobrym ruchem ze strony bukmachera byłby bonus odnoszący się do zakładów akumulowanych. Może gra bez podatku? Albo powiększenie wygranych przez specjalny bonus? Oczywiście na razie tylko zgadujemy i podsuwamy nowicjuszowi pomysły.

Zakłady Bukmacherskie

Wiemy za to na pewno, że w eWinner będą zakłady na piłkę nożną, siatkówkę, tenisa oraz koszykówkę. Te zostały już zapowiedziane na stronie. Nie miałoby to jednak sensu, gdyby miały to być jedyne sporty do obstawiania. Z pewnością oferta będzie znacznie, znacznie szersza, spodziewamy się zobaczyć w serwisie zakładki z hokejem na lodzie, piłką ręczną, żużlem, sportami walki i innymi. Jako osobna pojawiła się za to zakładka e-sportu, co bardzo nas cieszy: to dyscyplina zyskująca na popularności w naszym kraju. Lubimy grać, oglądać i obstawiać e-sporty, więc nie zawiedźcie nas, eWinner!

eWinner.pl zdradził też, że od początku będzie udostępniał zakłady na żywo. Czy będzie tam też możliwość obejrzenia transmisji na żywo? To trudna do załatwienia usługa, bowiem łączy się z uzyskaniem praw do streamowania wydarzeń sportowych. Dajmy eWinner Kod Bonusowy więc temu czas.

Zakłady w punktach Naziemnych?

Nic nam nie wiadomo na temat tego, czy eWinner stara się także o licencję w punktach naziemnych. Strona internetowa niczego nie zdradzała, więc na razie zakładamy, że firma jest nastawiona tylko na działalność online.

eWinner Opinie

Na razie nie możemy wydać żadnych opinii o eWinner: kod bonusowy i bonus powitalny to jeszcze tajemnica, oferta zakładów jeszcze się nie wykrystalizowała, a strona internetowa została chwilowo zamknięta dla wścibskich (czyli naszych) oczu. Wiemy tyle, że bukmacher chce ruszyć przed Mistrzostwami Świata 2018. Czy uda nam się obstawić w eWinner Polska – Senegal, czyli nasz mecz otwarcia? Byłoby miło!

Póki co graj w STS. Kod bonusowy zapewni Ci darmowy zakład na kwotę 25 zł (to jedyna taka oferta STS w Polsce!) oraz bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 500 zł.