ForBET bukmacher

ForBET zdążył się już zadomowić na polskim rynku i zaskarbić sobie sympatię i zaufanie graczy. Nie znasz jeszcze ForBET? Bonus na pewno pomoże Ci się z nim zaprzyjaźnić!

Zapraszamy również do wizyty w LVbet:

forBET bonus powitalny

ForBET kod bonusowy i informacje o bonusie

KategoriaOferta ForBET
Bonus powitalny100% do 600 zł + 50zł
Inne bonusyAKO Return, AKO Cashback, 500+
Zakłady bez podatku?Tak
Dostępna wersja mobilna?Tak
Bukmacher z polską licencją?Tak
Dostępne metody płatnościPrzelewy24, PayU, pay.com, Dotpay, Skrill

ForBET – bukmacher legalny w Polsce

Najważniejsza wiadomość na początek: ForBET działa w Polsce w pełni legalnie i dzierży w dłoni zezwolenie nr PS4.6831.10.2016 – możesz je sprawdzić w każdej chwili na stronie Ministerstwa Finansów RP lub po prostu wrzucić w Google. Możesz więc spokojnie obstawiać w ForBET, bo nikt nie będzie próbował robić Ci z tego powodu żadnych problemów.

U tego bukmachera znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do udanej gry: szeroką ofertę dyscyplin sportowych i rynków, zakłady na żywo i zakłady mobilne! A co najważniejsze: grasz tu bez podatku, więc Twoje wygrane wzrastają do 12% w stosunku do wygranych u większości innych polskich bukmacherów online!

ForBET bonus 100% do 600 zł + 50zł

ForBET bonus powitalny powiększył z oferty 100% do 100 zł na 100%, ale aż do 600 zł plus 50zł! To jedna z najwyższych takich promocji powitalnych! Jak ją zdobyć? Opiszemy wszystko krok po kroku. Tobie pozostawiamy jedynie doczytanie szczegółów regulaminu bonusu na stronie ForBET. Tymczasem zapraszamy do wizyty w LVbet:

Jak odebrać od ForBET bonus?

Najpierw musisz założyć konto u bukmachera wypełniają formularz rejestracyjny. W ForBET kod bonusowy nie jest wymagany do wzięcia udziału w promocji, więc niczym się nie przejmuj i zarejestruj się choćby i teraz. Kiedy będziesz już mieć konto w ForBET, wpłać pierwszy depozyt w kwocie min. 40 zł, maks. 1200 zł.

Obrót depozytu

Zanim dostaniesz w swoje ręce bonus, musisz dokonać jednokrotnego obrotu depozytem. Uważaj jednak, bo nie możesz postawić wszystkiego na raz! Kwota depozytu musi zostać obrócona w przynajmniej dwóch niezależnych kuponach! Minimalny kurs kwalifikujących zakładów wynosi 1.70, a na dokonanie tego obrotu masz 14 dni.

Zgłoś się po bonus!

Gotowe? Doskonale, teraz zgłoś się po należny Ci bonus. Jego wysokość będzie wynosiła 50% Twojego depozytu, maksymalnie do 650 zł. Kwoty przyznawane w bonusie są zaokrąglane w dół zgodnie ze schematem: 20 zł, 30 zł, 40 zł, 50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł, 90 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł, 400 zł, 450 zł, 500 zł, 550 zł, 600zł i 650 zł.

Aby otrzymać od ForBET bonus musisz napisać maila na adres promocje@iforbet.pl i podać w temacie albo swój numer gracza (ID), albo swój login. Tylko zrób to uważnie i nie popełnij literówki! W ciągu 24h (roboczych) bonus pojawi się na Twoim koncie.

Obrót bonusu

Teraz masz 30 dni na to, aby obrócić bonus 8x w zakładach po minimalnym kursie 3.00. To dość wysoki kurs, więc trzeba będzie się dobrze rozejrzeć przed wejściem w zakłady kwalifikujące do obrotu! Dobra wiadomość jest taka, że regulamin nie wyklucza żadnego rodzaju zakładów z możliwości wypełnienia warunków.

Dla kogo ta oferta?

Oferta powitalna u tego bukmachera przeznaczona jest dla wszystkich nowych graczy oraz dla tych, którzy mają już konto w ForBET, ale jeszcze nie wpłacili pierwszego depozytu. Jeśli zaś chodzi o poziom zaawansowania, początkujący gracze mogą mieć kłopot z wyrobieniem warunków obrotu. Mnożnik 8 jest spory w porównaniu do innych ofert, a minimalny kurs 3.00 dodatkowo podwyższa poprzeczkę. Nie mówimy jednak, że zadanie jest niewykonalne! Wystarczy się tylko dobrze rozeznać w zakładach.

Inne bonusy w ForBET

ForBET - bonus AKO Friendly

ForBET, bukmacher profesjonalny i znający się na swojej robocie, przygotował też inne bonusy dla swoich graczy. Poza tymi, które opiszemy, pojawiają się także oferty czasowe, np. z okazji zbliżających się świąt albo mistrzostw w popularnym sporcie. Warto zaglądać na stronę bukmachera, bo dzięki temu nic Cię nie ominie.

AKO friendly

AKO friendly to nie tyle bonus, co nazwa akcji bonusowej dla wielbicieli zakładów akumulowanych. Dzieli się ona na dwie grupy: AKO Return i AKO Cashback. Są pewnym rodzajem nagrody pocieszenia i marchewką na kiju. Skąd takie porównania? Już tłumaczymy.

AKO Return

AKO Return to pierwsza z opcji bonusowych do skorzystania w ForBET i przeznaczona jest dla tych, którzy grają przede wszystkim akumulatorami… i coś im ostatnio nie szło. Jeśli masz w swojej historii konta 10 przegranych akumulatorów złożonych z min. 3 zdarzeń, a łączny kurs jest nie niższy, niż 3.00, możesz ubiegać się o nagrodę pocieszenia. Wielkie nagrody są dla zwycięzców, więc nie dziw się, że na 10 przegranych zakładów (bez względu na ich wysokość) przypada dość symboliczny bonus, ale uważamy, że to i tak nieźle, bo przecież ForBET nie ma obowiązku dawania przegranym niczego!

Jeżeli więc spełniasz wyżej wymienione warunki, napisz mail na adres promocje@iforbet.pl podając w temacie “AKO RETURN” oraz swój login. Podaj także numery kwalifikujących kuponów – pamiętaj tylko, że nie mogą być one starsze, niż 21 dni! Jeżeli wszystko jest w porządku, w ciągu 48 godzin otrzymasz na swoje konto 10 zł. Tak na pocieszenie. I nie musisz ich obracać, aby z nich w pełni skorzystać!

AKO Cashback

I druga z opcji w akcji AKO Friendly: AKO Cashback. Tutaj warunki są nieco inne, ale nie bój nic, zaraz wszystko wyjaśnimy. W wielkim skrócie promocja polega na zrekompensowaniu Ci straconego akumulatora w przypadku, gdy zepsuł Ci go tylko jeden nieudany zakład. To zawsze strasznie irytuje, prawda? Teraz możesz wściekać się nieco mniej.

Aby zakwalifikować się do bonusu, Twój akumulator musi składać się z przynajmniej 5 zdarzeń składających się na minimalny kurs 3.00 i być wniesiony po stawce min. 10 zł. Jedno zdarzenie popsuło wszystko? Pisz zaraz maila na adres promocje@iforbet.pl podając w tytule “AKO CASHBACK” i numer swojego kuponu. Uwaga! Kupon zgłoszony do bonusu nie może być starszy, niż 7 dni!

Twoja nagroda pocieszenia będzie wynosić 5 zł, jeśli na kuponie w sumie znajduje się 5-8 zakładów. Dla kuponów składających się z powyżej 8 zdarzeń, ForBET oddaje 10 zł. Pieniądze pojawią się na Twoim koncie w ciągu 48h.

Jak często można korzystać z AKO Friendly?

Do ogłoszenia zakończenia promocji przez ForBET! Bonus AKO Friendly może być przyznany wielokrotnie, z tym ograniczeniem, że nie możesz w tym samym czasie skorzystać z obu opcji i kupon może zostać zgłoszony tylko raz. Nie liczą się także kupony zawarte za środki bonusowe. To wszystko!

Bonus 500+

ForBET bonus 500+

Nie musisz mieć dzieci, żeby załapać się na program 500+ w ForBET! Wystarczy wpłacić depozyt min. 500 zł i obrócić go raz w zakładach po kursie 1.70. Następnie należy wysłać maila na adres promocje@iforbet.pl i poinformować w nim o spełnieniu warunków bonusu – nie zapomnij także podać swoich danych, aby pracownik ForBET wiedział, komu ma przypisać Bonus 500+! Ważne jest też, aby mail trafił do obsługi klienta między 1 a 10 dniem kolejnego miesiąca. Potem czekaj tylko na dopasowanie bonusu do Twojej wpłaty; doliczonych zostanie 10% wartości wpłaconego depozytu, a kwota wyrównywana jest (w dół) do pełnych sum do 50, czyli: 50 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł, 90 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł, 400 zł, 450 zł, 500 zł, 550 zł, 600 zł, 650 zł lub 700 zł.

Z Bonusu 500+ możesz korzystać raz na miesiąc kalendarzowy, więc jest to bonus wielokrotny! Za każdym razem otrzymane pieniądze musisz obrócić 4x w zakładach po kursie min. 2.00.

Warunki tego bonusu można więc podsumować następująco:

  • wpłać depozyt w wysokości min. 500 zł i obróć go jeden raz (min. kurs: 1.70),
  • wyślij e-mail informujący o spełnieniu pierwszego warunku na adres promocje@iforbet.pl między 1 a 10 dniem następnego miesiąca,
  • odbierz Bonus 500+ i obróć otrzymaną kwotę 4x (min. kurs: 2.00).

ForBET – bukmacher dorównujący konkurencji?

Otworzyć zakłady bukmacherskie nie jest trudno – wystarczy kupa pieniędzy, paru programistów i gotowe. Stworzyć zakłady bukmacherskie na takim poziomie, by od razu zaistnieć w świadomości graczy i zatrzymać przy sobie klientów – to już sztuka. Czy udała się ona w ForBET? Bukmacher z pewnością narobił zamieszania w polskiej branży i jego nazwa szybko rozniosła się szerokim echem wśród graczy na forach, listach dyskusyjnych i na blogach. Skąd ten rozgłos? Czyżby chodziło tylko o to, że to nowy bukmacher i siłą rzeczy się o nim mówi? Oj, nie!

Zakłady bez podatku

ForBET wszedł na nasz rynek jak jeden z tych gości, którzy wkraczają na imprezę z dwiema wielkimi butelkami szampana pod pachą i szerokim uśmiechem na twarzy. Jedną z tych butelek był bonus 20 zł bez depozytu (niestety już niedostępny – reszta gości wypiła), a drugą zakłady bez podatku – minus 6%. To właśnie tym ruchem ForBET sprawił, że wszyscy uczestnicy imprezy zapomnieli o przygrywającym na imprezie zespole (czytaj: o pozostałych legalnych bukmacherach, u których grało się tak, jak nam zagrali) i poszli bawić się przy najlepszym szampanie. Wiadomo: kto zmniejsza podatki, ten rządzi. (Pozdrawiamy polityków.)

forBET bez podatku

W ramach promocji „Gramy Razem” nie zostaniesz obciążony 12% podatkiem obrotowym. forBet opłaci połowę tego podatku za Ciebie, więc w prostym rozrachunku – wygrywasz więcej! Aby kwalifikować się do tej promocji musisz postawić zakłady składające się z co najmniej 3 zdarzeń, a ich łaczny kurs minimalny to 2.00.

Odkładające jednak tanie metafory na bok: na pierwszy rzut oka ForBET zaryzykował biorąc na siebie część obciążenia obowiązującym u nas podatkiem od wygranych, ale to był ruch dość logiczny: skoro gracze będą mieli wyższe kursy i wyższe wygrane, to jasne, że będą chętniej grać u nas, więc wcale na tym nie stracimy. Nasze gratulacje, ForBET!

Zakłady bukmacherskie

Oferta zakładów bukmacherskich na ForBET jest nielicha. W niczym nie ustępuje konkurencji i wciąż obserwujemy, jak dorzucane są kolejne ligi, jak bukmacher zdobywa kolejne pozwolenia na zakłady. Poza oczywistą oczywistością, jaką są zakłady na piłkę nożną i jej najbardziej popularne ligi, znajdziesz tutaj także ligi mniej znane: egipską, bułgarską, jordańską, maltańską, tunezyjską, czeską, ukraińską, czy nawet peruwiańską. Zakłady na koszykówkę też nie są wcale gorsze. Obstawisz tak polskiego kosza, jak i australijskiego, duńskiego, holenderskiego, czy chińskiego (pomijając to, co konieczne: NBA).

ForBET postarał się także o współpracę z polską siatkówką (dopasował się nawet kolorystycznie do PlusLigi), więc masz doskonałe miejsce do obstawiania starć naszej siatkówki i wszystkich najważniejszych imprez z nią związanych, a oprócz tego postawisz zakłady na mecze lig francuskich, niemieckich, włoskich, tureckich, serbskich, rosyjskich i wielu innych.

Jeśli chcesz zobaczyć, jakie jeszcze sporty przygotował ForBET, po prostu przejdź do bukmachera i baw się dobrze zwiedzając jego stronę.

Zakłady na żywo

ForBET bukmacher - zakłady na żywo

ForBET, bukmacher młody, robi jeszcze co może, by zwiększać ofertę zakładów na żywo, ale już teraz jest całkiem dobrze. Na pewno obstawisz tu najważniejsze i najbardziej popularne mecze, stopniowo pojawia się coraz więcej “tych mniej ważnych”, w których jednak zawsze drzemie największy potencjał dla dobrze zorientowanego typera. Póki co minusem jest brak transmisji na żywo, ale nie od razu Rzym zbudowano. Dajmy im czas.

Zakłady mobilne

Zakłady mobilne w ForBET ruszyły trochę później, niż strona, ale szybko nadrobiły zaległości i na małych ekranach śmigają aż miło. Nie jest potrzebna żadna specjalna aplikacja mobilna, wystarczy sprawna przeglądarka. Bez względu na to, czy korzystasz z urządzenia a Androidem, iOS, czy Windowsem, bukmacher będzie działał i błyskawicznie postawisz co tylko zechcesz, bo oferta mobilna niczym nie różni się od oferty online.

Płatności

Metod płatności w ForBET jest mniej więcej tyle samo, co u innych dostępnych w Polsce bukmacherów. Są tutaj więc:

  • Przelewy24,
  • PayU,
  • pay.com,
  • DotPay,
  • Skrill.

Niewielki to zestaw, ale bez przesady – ile metod tak naprawdę potrzebujesz? Jeśli masz w zwyczaju korzystać z kart płatniczych, to ten jeden raz przerzuć się na coś innego, np. błyskawiczny przelew. I już. Minimalna kwota wpłaty to tylko 1 zł, co tym bardziej powinno zachęcić jeszcze niezdecydowanych lub nieśmiałych. Wpłać choćby niewielką kwotę i wypróbuj, jak się gra w ForBET. Bukmacher przy wypłacie małych kwot nie zrzędzi i nie wybrzydza. Wypłacisz nawet jedną, jedyną złotówkę!

ForBET opinie

O ForBET mamy bardzo dobre opinie. Starają się tam o dogonienie standardów zachodnich bukmacherów, chcą stworzyć jak najlepsze warunki do gry dla polskiego gracza i są na najlepszej ku temu drodze. Bardzo podoba nam się bonus powitalny i fajna jest oferta AKO Friendly. Dobrze, że pojawiają się specjalne bonusy i wręcz genialnym posunięciem było pozbycie się podatku z barków graczy! Nad czym ForBET musi popracować? Prawdopodobnie tylko nad zakładami na żywo, aby było ich jeszcze więcej i pozwalały na oglądanie meczu na żywo zawsze, gdy gracz zechce.

Zespole ForBET: dobra robota! Trzymamy za Was kciuki!