SuperBet

SuperBet to nowy bukmacher, który ma chrapkę na nasz rynek! Firma stara się o polską licencję i być może, jeśli spełni stawiane przez polskie przepisy warunki, już niedługo dołączy do grona dostępnych w Polsce bukmacherów! Co to jest SuperBet i co ma do zaoferowania? Widzieliśmy, co wstępnie szykują, więc do dzieła!

SuperBet bonus powitalny

LVbet logo

UWAGA! Bukmachera w Polsce jeszcze nie ma! Póki co zachęcamy do zakładów w LVbet, gdzie czeka bonus 100% do 100 zł!

SuperBet kod bonusowy

To prawdopodobnie interesuje Cię w pierwszej kolejności: czy jest w SuperBet kod bonusowy do wykorzystania i odebrania lepszych ofert? Cóż, nie znaleźliśmy żadnego pola w obecnym formularzu rejestracyjnym ani w opisie żadnego z bonusów wzmianki o potrzebnym kodzie. Wiele wskazuje więc na to, że SuperBet kod bonusowy odkłada na bok, ale nie można niczego wyrokować – może na dobry początek będzie oferować jakieś hasło podbijające ofertę?

SuperBet bonus powitalny – cashback!

Tutaj mamy pewien przeciek, którym chcemy się podzielić pomimo tego, że nic nie jest jeszcze oficjalne. W końcu przekazujemy, co widzieliśmy, prawda? Bardzo możliwe, że kiedy już ruszy w Polsce SuperBet bonus powitalny przyjmie formę cashbacku, czyli zwrotu za pierwszy zakład! Niewykluczone, że będzie on działał na tej samej zasadzie, co na już funkcjonującej stronie rumuńskiej.

Zwrot 50% do 250 zł

Spodziewamy się, że oferta zostanie przeniesiona na nasz rynek w skali 1:1, więc wychodziłoby na to, że w SuperBet.pl bonus będzie wynosił 50% stawki za pierwszy zakład do 250 zł. W Rumunii działa i się sprawdza, a przecież Polacy też lubią dostawać cashbacki! Podobną formę bonusu powitalnego ma też np. Sportingbet, który jest bardzo popularny, więc dlaczego by nie spróbować takiej promocji u któregoś z bukmacherów w Polsce? No bo co mamy na razie? Forbet oferuje bonus od depozytu 50% do 600 zł i podobnie w LVbet jest bonus . Nie mówimy, że to źle! Każda oferta bonusowa u bukmachera jest mile widziana, po prostu naszym zdaniem przydałaby się jakaś różnorodność!

Bonus u bukmachera – który najlepszy?

Jaki rodzaj bonusu bukmacherskiego jest najlepszy? Każda oferta ma swoje plusy, którymi może przeważyć nad innymi propozycjami. Bonusy od depozytu tu znana i sprawdzona okazja do pomnożenia swojego salda. Zakłady ubezpieczone (tzw. cashbacki, zwroty lub darmowe zakłady – zawsze chodzi jednak o to samo) są idealne dla sprawdzenia nowego miejsca lub wykorzystania szansy postawienia ryzykownego zakładu, na który jednak masz ogromną chęć. Bywa też, że bukmacherzy dają na początek darmowe kieszonkowe (tak robił np. Forbet tuż po otwarciu), ale nie jest to praktyka powszechna i trudno znaleźć buka, który rozdawałby pieniądze ot tak. Czy SuperBet zdecyduje się na taki gest? To dość wątpliwe, wierzymy bardziej w przeniesienie z rynku rumuńskiego na nasz bonusu cashback.

W oczekiwaniu na wieści o SuperBet (bonus też oczywiście nas interesuje) proponujemy założyć konto i skorzystać z najnowszej oferty LVbet – bonus powitalny wynosi 100% Twojego pierwszego depozytu i na Twoje konto dopisywanych jest do 100 zł! Wpisz kod promocyjny MAXBONUS w formularzu rejestracyjnym i ciesz się dodatkowym zastrzykiem pieniędzy!

Odbierz bonus w LVbet! Kod promocyjny: MAXBONUS

SuperBet zakłady bukmacherskie

SuperBet zakłady bukmacherskie

SuperBet to bukmacher nastawiony przede wszystkim na piłkę nożną. Fani poczują, że miejsce to jest im dedykowane – piłka nożna stawiana jest tu na pierwszym miejscu, priorytetowo traktowane są wydarzenia ze świata futbolu i to one są wyświetlane w pierwszej kolejności.

Poważnie, czegokolwiek dotyczącego np. tenisa musieliśmy dosłownie szukać. Nie wiemy, czy to wina wersji, z której korzystaliśmy, czy faktycznie właśnie tak chce prowadzić biznes SuperBet – obstawiamy (haha) to drugie. Już samo spojrzenie na logo bukmachera podpowiada, że oferta kierowana jest przede wszystkim do maniaków piłki nożnej? Czy to dobrze, czy to źle – zależy dla kogo. SuperBet jasno określa grupę, do której chce dotrzeć, a jeśli komuś mało w nim innych sportów – no cóż, są przecież inni bukmacherzy, prawda?

SuperBet w Polsce

Czy SuperBet w Polsce znajdzie się w czołówce bukmacherów? Czy wyprzedzi popularnością starych wyjadaczy takich jak STS albo Fortuna, czy będzie konkurował na równi z Forbetem, czy LVbet, które zdążyły już skraść serca wielu miłośnikom zakładów sportowych?

To oczywiście pytania na później, kiedy SuperBet w Polsce zadomowi się na dobre. A kiedy to nastąpi? Wiemy tylko tyle, że rozpoczął już proces i zgłosił się do Ministra Finansów z kandydaturą na kolejnego licencjonowanego u nas bukmachera. Jak długo będą czekać na decyzję i jak długo potrwa wprowadzenie się do Polski, ciężko powiedzieć. Póki co czekamy i obserwujemy horyzont!

Co to jest SuperBet?

Skąd właściwie wziął się SuperBet? Wiesz już, że funkcjonuje on na rynku Rumuńskim, ale czy wiesz, że działa on nie tylko online, ale także naziemnie? Posiada on około 500 punktów na terenie całego kraju, które są chętnie odwiedzane przez zapaleńców zakładów.

Marka zarządzana jest przez Superbet Interactive Limited zarejestrowaną na Malcie. To powszechny wybieg właścicieli bukmacherów i kasyn online – Malta ma najbardziej korzystne przepisy związane z działalnością hazardową online. Jeśli jednak SuperBet chce wejść do Polski, strona (jak i firma) będzie musiała zostać zarejestrowana w polskich granicach.

Płatności w SuperBet

Póki co w SuperBet płatności mogą być uiszczane za pomocą kart płatniczych Visa i MasterCard, ale udostępnione są także usługi portfeli elektronicznych Skrill i Neteller oraz korzystanie z karty pre-paid paysafecard.

SuperBet płatności

Prawdopodobnie większośc z tych metod pozostanie do dyspozycji klientów, kiedy SuperBet wejdzie do Polski, jednak nie spodziewamy się możliwości uiszczania płatności przy pomocy paysafecard. W świetle nowelizacji ustawy hazardowej, wszystkie transakcje muszą być sprawdzane i możliwe do powiązania z osobą, która ich dokonuje, a z kartami przedpłaconymi jest to praktycznie niemożliwe. Jesteśmy jednak całkiem pewni, że w miejsce paysafecard pojawią się np. Przelewy24, z których Polacy chętnie korzystają.

SuperBet mobile

Wiemy, że jest przygotowywana wersja mobilna SuperBet, która miałaby ruszyć jeśli nie razem z SuperBet mobilebukmacherem w wersji desktop (na przeglądarki w komputerach), to na pewno krótko po nim.
Rumuński SuperBet mobile radzi sobie dobrze: wyświetlanie na małych ekranach jest bez zarzutu, reakcje na dotyk także są błyskawiczne i prawidłowe.

Dział pomocy w SuperBet

Oczywiście nie jesteśmy w stanie powiedzieć, jak przygotuje ostatecznie dział pomocy SuperBet, ale widzieliśmy, co jak dotąd oferują swoim klientom w Rumunii. Działa tam całodobowa infolinia (!), do której koszt połączenia został ustalony na 0,20€ + VAT. Czy u nas także utworzą linię telefoniczną z określoną taryfą? Wszystko zależy od nich i ewentualnych umów z operatorami telekomunikacyjnymi.

W razie kłopotów klienci mogą kontaktować się z pracownikami SuperBet także poprzez czat online. To szybki (i tani) sposób otrzymania natychmiastowej (w miarę możliwości) pomocy od specjalistów.

Do dyspozycji użytkowników SuperBet oddano także adres mailowy, na który mogą wysyłać wiadomości, dokumenty, screeny ekranów z kłopotliwymi sytuacjami u bukmachera itp.

SuperBet opinie

Na razie się wstrzymujemy. SuperBet opinie w Rumunii ma bardzo dobre, ale dalecy jesteśmy od wyrokowania na podstawie skrawków, które mieliśmy okazję przetestować albo przekładać specyfikę rynku rumuńskiego na nasz. U nas SuperBet konkurować będzie z innymi markami i będzie musiał walczyć o inny rodzaj graczy. Czy będzie próbował także zachęcić ich do gry w punktach naziemnych? Wszystko jest możliwe, a my czekamy!