forBET aplikacja – jak obstawiać z telefonu

Jeżeli cenisz sobie wygodę i szybkość obstawiania, to forBET aplikacja mobilna na telefon będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dowiedz się z naszego artykułu, jakie możliwości daje Ci apka tego bukmachera. Lubisz dostawać bonusy i szukasz fajnych promocji? Jeśli tak, ten operator powinien również pod tym względem spełnić Twoje oczekiwania.

forBET
pobieranie / wymagania systemowe 4/5
Bonusy i Promocje 5/5
Funkcje 4/5
Opinie 4/5
Pobierz teraz!
Pobierz aplikację!

forBET aplikacja – jak ją pobrać?

Bukmacher przygotował aplikację na dwa systemy: iOS oraz Android. Brakuje tutaj do kompletu tylko Windowsa, ale prawda jest taka, że to system mało popularny i generalnie deweloperzy nie biorą go pod uwagę przygotowując apki.

forBET iOS

Jeżeli jesteś posiadaczem iPhona, to pobranie aplikacji jest wręcz banalnie proste. Wystarczy, że przejdziesz do App Store i wyszukasz tam apkę bukmachera. Potem musisz tylko kliknąć przycisk “pobierz” i gotowe! Od teraz możesz spokojnie zawierać zakłady ze swojego urządzenia mobilnego.

forBET Android

Ściągnięcie apki na Androida wymaga tylko trochę więcej wysiłku. Musisz bowiem wejść w ustawienia swojego telefonu, a następnie wybrać tam opcję, która umożliwia pobieranie aplikacji z innych źródeł niż Google Play. Potem wystarczy wejść na mobilną stronę bukmachera i postępować według instrukcji. Uwierz nam, że to równie proste jak w przypadku systemu iOS. Jeśli chcesz obstawiać z forBET, aplikacja mobilna będzie Ci z pewnością to ułatwiać.

Wymagania systemowe

forBET aplikacja mobilna jest dostępna dla urządzeń mobilnych, które obsługują system iOS lub Android. Jeżeli nie masz najnowszej wersji tych systemów, to bez obaw, apka będzie hulać również na nieco starszych wersjach. Ponadto musisz mieć trochę megabitów i pamięci RAM.

Jak zdobyć bonus na forBET?

forBET dosyć długo pozostawał w tyle za czołowymi, polskimi operatorami. Na szczęście ta sytuacja już zmieniła. Obecnie ten młody bukmacher w niczym nie ustępuje tzw. starym wygom na rynku. Co takiego się zmieniło na lepsze? Przede wszystkim: bonus powitalny. forBET za kod promocyjny oferuje podwyższony cashback do 1200 zł, podwyższony bonus 100% do 2080 zł oraz 30 dni gry bez podatku! Wystarczy parę prostych kroków, a wszystkie bonusy mogą być Twoje. Oto jakie warunki musisz spełnić, aby móc skorzystać z tej oferty:

 • załóż konto na stronie bukmachera
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw pierwszy zakład za min. 20 zł
 • nie trafiłeś? otrzymasz zwrot stawki (nawet 1200 zł!)
 • zwrot wymaga 1-krotnego obrotu
 • warunek obrotu: kupony akumulowane z min. 3 zdarzeniami i kursem 1.30 na każde z nich
 • czas na obrót: 14 dni

Dokładne zasady i szczegóły tej oferty znajdziesz na stronie forBET. Myślisz, że to już wszystko co przygotował ten bukmacher? Otóż nie! Dla każdego nowego gracza na forBET czeka także bonus od drugiego depozytu:

 • wpłać drugi depozyt
 • minimalna kwota wpłaty to 20 zł
 • kwotę depozytu musisz obrócić jeden raz w zakładach o kursie minimalnym 2.00
 • otrzymasz 100% swojej wpłaty (max. 2080 zł)
 • otrzymany bonus należy obrócić dwukrotnie w zakładach o kursie minimalnym 2.50
 • muszą to być zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami, a każde zdarzenie na kuponie powinno mieć minimalny kurs 1.30

Jeżeli założysz konto na forBET, przez pierwsze 30 dni będziesz grał bez podatku! Wystarczy, że Twoje kupony będą zawierały min. 3 zdarzenia po kursie minimalnym pojedynczego spotkania 1.30. Dokładne wymogi tej i pozostałych promocji poznasz, klikając w przycisk poniżej.

Odbierz bonus forBET!

forBET aplikacja – jak działa?

Zastanawiasz się co takiego daje Ci forBET aplikacja pobrana na urządzenia mobilne? Przede wszystkim masz stały dostęp do oferty bukmachera. Nieważne gdzie jesteś, zawsze możesz sprawdzać kursy na nadchodzące wydarzenia sportowe i obstawiać. Możesz oczywiście zawierać zakłady na żywo, jak i te przedmeczowe. Ponadto, dzięki apce możesz dokonywać błyskawicznych wpłat i wypłat. Do tego bukmacher udostępnia Ci opcję match truckera, czyli możliwość śledzenia akcji spotkań, poprzez wizualizację na ekranie telefonu, bądź tabletu. Dobrze się stało, że forBET aplikacja mobilna jest w końcu dostępna u tego bukmachera.

F.A.Q.

Jak postawić zakład używając aplikacji?

ForBET aplikacja, jeżeli chodzi o zawieranie zakładów, działa generalnie tak samo jak strona stacjonarna i mobilna bukmachera. Po pierwsze, musisz mieć aktywne konto u tego bukmachera i trochę gotówki. Kolejnym krokiem jest wybór zdarzenia, które chcemy obstawiać. Potem wystarczy już tylko wybrać rodzaj zakładu i podać kwotę za jaką grasz.

Jak dokonać depozytu używając aplikacji?

Zacznij od zalogowania się na swoje konto gracza. Następnie wybierz opcję “wpłata” i podaj kwotę jaką zamierzasz przelać. Kolejnym krokiem będzie wybór opcji płatności. U tego bukmachera możesz dokonać przelewu za pomocą:

 • PayU
 • dotpay
 • tpay.com
 • zwykły przelew bankowy

Jak dokonać wypłaty używając aplikacji?

Wypłata środków z konta za pomocą aplikacji jest prosta. Po zalogowaniu się na swoje konto znajdź opcję “wypłać”, a następnie podaj kwotę, którą chcesz wypłacić. Zatwierdź wybór klikając “dalej”. Środki na Twoim koncie bankowym powinny pojawić się następnego dnia roboczego.

Jak skontaktować się działem obsługi klienta?

Jeżeli chcesz skontaktować się z bukmacherem, masz do wyboru parę opcji:

 • Iive czat od 8.00 do 24.00 dostępny przez 7 dni w tygodniu
 • adresy mailowe: pomoc@iforbet.pl, reklamacje@iforbet.pl

forBET aplikacja – opinie

Generalnie, forBET aplikacja mobilna działa prawie bez zarzutu. Jeżeli zależy Ci na stałym dostępie do oferty zakładów live i przedmeczowych, to będzie to naprawdę dobre rozwiązanie dla Ciebie. Korzystając z apki będziesz zawsze na bieżąco. My wzięliśmy ją pod lupę, więc nic nie umknęło naszej uwadze i pomimo wielu zalet, znaleźliśmy parę rzeczy, które mogłyby zostać poprawione, bądź dodane.

forBET aplikacja mobilna – zalety forBET aplikacja mobilna – wady
Dostęp do pełnej oferty zakładów live i przedmeczowych Brak bonusu dla użytkowników aplikacji
Opcja błyskawicznych wpłat i wypłat Brak opcji powiadomień
Opcja match trucker Nie dostępna w Google Play

Podsumowując, forBET aplikacja mobilna zasługuje na naszą rekomendację. Pamiętaj, że korzystając z apki możesz normalnie odebrać bonus powitalny do bukmachera.

Obstawiaj w forBET!

Rate this post