forBET płatności: Jak wpłacać i wypłacać środki pieniężne?

Na forBET wpłata i wypłata środków pieniężnych, to banalnie prosta sprawa. Bukmacher początkowo dysponował bardzo ograniczonym repertuarem opcji płatności. Na szczęście, jakiś czas temu to się zmieniło. Teraz operator oferuje całkiem przyzwoity zakres możliwych płatności. Oprócz standardowego przelewu, możesz teraz skorzystać m.in. z e-portmonetki, PayU czy dotpay. W dalszej części artykułu przedstawimy szczegółowo dostępne metody wpłat i wypłat.

forBET płatności – krok po kroku

Jeżeli chcesz założyć konto na stronie tego bukmachera, to warto również dowiedzieć się, jak wygląda na forBET wpłata i wypłata środków. To ważne, ponieważ bez  doładowanego konta depozytowego, prawdziwa gra nie będzie możliwa.

Jak dokonać depozytu?

 1. przejdź naszym linkiem do strony bukmachera
 2. dokonaj procesu pełnej rejestracji
 3. poczekaj na pozytywna weryfikację konta
 4. wybierz metodę płatności
 5. wpłać depozyt

Pamiętaj, że za pierwsze dwa depozyty możesz odebrać łącznie nawet 3280 zł w bonusach. Kliknij link poniżej i odbierz dodatkowe środki pieniężne!

Odbierz bonus forBET!

Jak dokonać wypłaty środków?

 1. przejdź na stronę forBET
 2. wejdź na swoje konto gracza na stronie bukmachera
 3. przejdź do zakładki “wypłata forBET”
 4. wybierz metodę wypłaty środków oraz jej wysokość
 5. zatwierdź swoją wypłatę

forBET wpłata

Jeżeli chodzi o polskich bukmacherów to z pewnością nie mamy co liczyć na jakąś oszałamiającą ilość dostępnych metod płatności. Wynika to nie ze złej woli operatorów, lecz ze specyfiki polskich przepisów prawnych. Także na razie możemy pomarzyć, że będzie u nas tak, jak np. w UK. Nie narzekajmy jednak, bo nie ma tragedii. Na forBET wpłata i wypłata jest możliwa w paru różnych wariantach.

forBET  wpłata Minimalny depozyt Opłata za transakcję Czas realizacji
PayU 1 zł brak do kilku minut
dotpay 1 zł brak do kilku minut
tpay.com 1 zł brak do kilku minut
e-portmonetka 1 zł brak do kilku minut
Tradycyjny przelew 1 zł brak Do 3 dni roboczych

Kwoty minimalne mogą czasami ulec zmianie w zależności od regulaminu promocji. Bukmacher nie ustalił żadnej kwoty maksymalnej wpłacanego depozytu. Generalnie na forBET płatności nie prezentują się najgorzej. Jednak my ciągle czekamy, kiedy bukmacher udostępni opcję e-walletów, takich jak Skrill czy też NETELLER. Z powyższych metod wpłat możesz również skorzystać używając aplikacji mobilnej forBET.

forBET wypłata

Na forBET wypłata środków może być dokonana tylko poprzez przelew bankowy. Dlatego konieczne jest posiadanie własnego rachunku, którego numer należy podać podczas rejestracji, aby móc wypłacać wygrane w zakładach środki.

forBET wypłata Minimalna wypłata Opłata za transakcję Czas realizacji
Przelew bankowy 1 zł brak Do 48 godzin

Obstawiaj w forBET!

F.A.Q. – pytania i odpowiedzi dotyczące płatności

 • Czy bukmacher nalicza jakieś opłaty za wpłaty i wypłaty środków?

Nie, forBET nie pobiera żadnej prowizji podczas transferów pieniężnych.

 • Dlaczego muszę przesłać skan dowodu tożsamości?

Spowodowane jest to przepisami ustawy hazardowej w Polsce (Artykuł 15. punkt 1.)

 • Jaka jest kwota minimalnej wpłaty i wypłaty środków?

Minimalna wpłata oraz wypłata to 1 zł.

 • Jaki jest czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty depozytu oraz na wypłatę środków z konta gracza?

Jeżeli chodzi o czas przepływu depozytu na konto gracza, to wynosi on do kilku minut. Natomiast w przypadku wypłacania środków z konta, należy liczyć się z tym, że może to potrwać do 48 godzin.

 • Jak anulować wypłatę?

Jeżeli status wypłaty nie został jeszcze zmieniony na “wykonana”, to możesz ją anulować. W tym celu wyślij maila na adres: pomoc@iforbet.pl. Możesz również skontaktować się z pracownikiem forBET  poprzez czat dostępny na stronie bukmachera.

 • W jakiej walucie można dokonywać wpłat i wypłat na forBET?

Wszystkie wpłaty i wypłaty środków są dokonywane w złotówkach.

 • Czy wszystkie wymienione powyżej metody dotyczą transferów międzynarodowych?

Z powyższych metod płatności na forBET możesz korzystać jedynie znajdując się na terenie Polski oraz korzystając z polskiego rachunku bankowego.

 • Jakie są dostępne metody płatności na stronie bukmachera?
 1. zwykły przelew bankowy
 2. szybkie przelewy: PayU, dotpay, tpay.com, e-portmonetka

forBET obsługa klienta

Naturalnie, na forBET znajdziesz także dział obsługi klienta. Jeżeli kiedykolwiek będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj się skorzystać z dostępnych tu opcji pomocy. Przede wszystkim możesz wysłać maila na adres bukmachera: pomoc@iforbet.pl lub reklamacje@iforbet.pl. Oprócz tego, operator postarał się o możliwość zadania pytania przez czat na żywo. Jest to naprawdę bardzo wygodny i szybki sposób kontaktu. Zwykle czekasz krótka chwilę na konsultację z ekspertem. Czat jest dostępny przez 7 dni w tygodniu od 8.00 do 24.00.

Podsumowanie

Musimy przyznać, że forBET depcze czołowym, polskim bukmacherom po piętach. Operator w bardzo szybkim czasie naprawił sporo niedociągnięć swojego serwisu i teraz spokojnie może konkurować z najlepszymi na rynku. Świadczy o tym chociażby wysokość bonusa powitalnego, który jest naprawdę świetną zachętą dla nowych graczy. Do tego całkiem szeroka oferta dyscyplin, zakładów oraz dostępna aplikacja mobilna…i zdecydowanie jest bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o płatności, które były tematem tego artykułu, to jest ok. Oczywiście szału nie ma, ale wszyscy wiemy, że nie wynika to z niedbałości bukmachera, a jedynie ze specyfiki polskiego prawa hazardowego. Podsumowując, jest to bukmacher, który powinien zadowolić nawet tych najbardziej wymagających.

Załóż konto forBET!

Rate this post