Jak założyć konto na forBET?

Jeżeli chcesz wiedzieć jak założyć konto na forBET, poniższy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Bukmacher ten jest stosunkowo młodym operatorem na rynku i długo nie mógł się przebić przez konkurencję. Jednak te czasy już dawno minęły i forBET, ze swoją oferta zakładów i wysokim bonusem powitalnym, w niczym nie ustępuje czołowym, polskim bukmacherom.

Załóż konto na forBET!

Jak założyć konto na forBET – krok po kroku

Jeżeli zdecydowałeś się na dołączenie do tego bukmachera i zastanawiasz się jak założyć konto na forBET, poniżej znajdziesz krótki przewodnik, jak tego dokonać. Nie obawiaj się. To nic trudnego!

 1. Wejdź na stronę bukmachera używając linku dostępnego na naszej stronie.
 2. Na stronie forBET kliknij przycisk z napisem “rejestracja”.
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny.
 4. Będziesz poproszony o podanie adresu e-mail oraz ustalenie nazwy użytkownika oraz hasła.
 5. Następnie podajesz szczegółowe dane osobowe t.j. imię i nazwisko, adres, datę urodzenia czy też numer konta bankowego.
 6. Pamiętaj, że musisz mieć przygotowany skan dokumentu tożsamości, który jesteś zobowiązany przesłać do bukmachera.

Teraz pozostaje Ci już tylko poczekać na pozytywną weryfikację danych i link aktywacyjny, który zostanie przesłany na Twój adres e-mail. Sam musisz przyznać, że rejestracja na forBET nie jest za bardzo skomplikowana. Jest to raczej standard, jeżeli chodzi o strony bukmacherskie. Pamiętaj, że wielu operatorów oferuje specjalne kody promocyjne, które zwiększają bonus powitalny. Sprawdź czy ten bukmacher przygotował coś ekstra dla Ciebie, klikając w link poniżej.

Zobacz bonusy forBET!

Bonus powitalny na forBET

Jak każdy szanujący się bukmacher, również forBET przygotował dla Ciebie bonus powitalny! Oferta powitalna tego buka składa się aż z trzech części! Brzmi nieźle, prawda? Co zrobić żeby odebrać wszystkie bonusy? Przede wszystkim musisz założyć konto na forBET i podać kod promocyjny, jeżeli chcesz najwyższe bonusy!

Następnie dokonaj wpłaty pierwszego depozytu i postaw pierwszy zakład (stawka min. 20 zł). Otrzymasz ubezpieczenie i zwrot stawki na wypadek przegranej (nawet 1200 zł!) To jednak nie koniec! Od drugiego depozytu możesz zgarnąć 100% do 2080 zł. Do tego każdy nowy gracz, przez pierwsze 30 dni gra tutaj bez podatku! Jeżeli spełnisz wszystkie warunki obrotu środkami bonusowymi, na Twoje konto może wpłynąć naprawdę zacna suma.

Jak zarejestrować się na forBET mobile?

Chcesz założyć konto na forBET przez urządzenie mobilne? Nic prostszego! Bukmacher posiada świetnie działającą wersję mobilną swojej strony, na której możesz przejść pełen proces rejestracji. Wygląda to identycznie jak w przypadku używania komputera stacjonarnego lub laptopa. W paragrafie na początku artykułu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, aby założyć konto na forBET.

Regulamin forBET

Oczywiście każdy legalny, polski bukmacher, posiada regulamin, który dokładnie mówi kto i w jaki sposób może korzystać z oferty operatora. Poniżej, w punktach przedstawimy Ci najważniejsze założenia tego regulaminu:

 • konto na forBET może założyć jedynie osoba pełnoletnia, mieszkająca w Polsce
 • musisz posiadać konto bankowe
 • twoje dane muszą zostać pozytywnie zweryfikowane
 • możesz zacząć obstawiać po uprzednim zalogowaniu się na swoje eKonto
 • zakłady można zawierać tylko na zdarzenia, które są aktualnie obecne w ofercie forBET
 • możesz posiadać tylko jedno konto gracza, które możesz zamknąć w dowolnym momencie bez podawania przyczyny

Pełną wersję regulaminu znajdziesz na stronie bukmachera.

Jak grać na forBET?

Pierwszym krokiem żeby skorzystać z oferty i bonusów na stronie bukmachera, jest naturalnie rejestracja na forBET. Jeżeli chcesz rozpocząć obstawianie, dokonaj przelewu pierwszego depozytu. Pamiętaj, że ten operator przyzna Ci bonus za trzy pierwsze wpłaty!

Jak postawić zakład pojedynczy na forBET?

Zakład pojedynczy jest najprostszą formą zakładów. Najpierw wybierasz interesujące Cię zdarzenie; następnie typujesz wynik i podajesz stawkę za jaką grasz. Twoja wygrana jest pomnożona przez kurs spotkania.

Jak postawić zakład kombinowany na forBET?

Zakład kombinowany polega na wytypowaniu wyniku dwóch lub większej ilości spotkań. Kurs ogólny takiego kuponu, będzie wynikiem mnożenia wszystkich kursów zdarzeń pojedynczych. Pamiętaj o bardzo istotnej rzeczy: w przypadku zakładu kombi, wygraną otrzymasz wtedy kiedy wszystkie zdarzenia z Twojego kuponu będą trafione.

Obstawiaj w forBET!

Metody płatności: jak dokonać wpłaty i wypłaty?

Jeżeli chodzi o możliwości wpłat i wypłat na forBET, to jest coraz lepiej. Dokonać depozytu możesz przez:

 • PayU
 • dotpay
 • tpay.com

Wypłaty dokonujesz poprzez zwykły przelew bankowy. Jej minimalna kwota to 1 zł. Czas oczekiwania na przelew to ok 48 h. forBET nie pobiera żadnej prowizji za dokonywania wpłat i wypłat.

Obsługa klienta

Możliwe, że podczas użytkowania strony bukmachera, będziesz miał pytania lub wątpliwości. Np. nie będziesz wiedział jak założyć konto na forBET. Wtedy możesz skorzystać z pomocy, którą oferuje w takim przypadku operator. Możliwości masz w sumie trzy. Możesz skorzystać z czatu na żywo, na którym będziesz mógł zadać pytanie ekspertowi, sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) lub wysłać maila na jeden z  adresów bukmachera: pomoc@iforbet.pl lub reklamacje@iforbet.pl. Pamiętaj, że czat jest dostępny siedem dni w tygodniu od 8.00 do 24.00.

Rate this post